EduModeratorzy Pro Bono

Narada Obywatelska o Edukacji, czyli NOoE to ważna inicjatywa. W czasie kiedy o polskiej szkole rozmawia się tylko w kontekście płac nauczycielskich i ewentualnego strajku, przypomina o tym, że przed edukacją stoją także inne ważne wyzwania. Idea dialogu nauczycieli i tych wszystkich, którzy wiedzą, że „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” – jest nam bardzo bliska.
Chcemy wesprzeć NOoE naszą wiedzą i umiejętnościami w prowadzeniu dyskusji i debat, tam gdzie organizatorzy uznają, że wsparcie zewnętrznego moderatora może im pomóc.
Dlatego powołaliśmy komitywę osób, które postanowiły oddać bezpłatnie dwa dni swojej aktywności zawodowej na potrzeby Narad Obywatelskich o Edukacji. Na wasze zaproszenie, po uzgodnieniu terminów, pomożemy poprowadzić debatę tam gdzie będzie istniała taka potrzeba.
Dodatkowo deklarujemy, że pokryjemy koszty naszego dojazdu w granicach do 50 km od miejsca zamieszkania.
Wolontariusze komitywy rekrutują się z doświadczonej kadry edukatorów i moderatorów spotkań, konferencji i seminariów. Jesteśmy gotowi też służyć radą i pomocą na odległość, konsultując sprawy związane z moderowaniem kolejnych narad.
Liczymy, że w najbliższych dniach dołączą do nas inni moderatorzy, chcący wesprzeć w ten sposób NOoE.


Informacje dla organizatorów NOoE:

Poniżej znajdziecie skład komitywy i linki do wizytówek osób, które je tworzą. Możecie kontaktować się z nimi bezpośrednio, korzystając z danych, które znajdziecie w załączonych materiałach.
Możecie też skorzystać z pośrednictwa koordynatora komitywy:
Jacek Gralczyk
tel. 530 726 868
e-mail: vigarat(at)gmail.com

Obok nazwisk, w nawiasach znajdziecie nazwę miejscowości, w której mieszka moderator – to pomoże Wam oszacować odległość do waszej miejscowości.

Po wyczerpaniu listy przeprowadzonych debat, przy nazwiskach pojawi się też odpowiednia adnotacja, która będzie o tym informować.


Informacje dla moderatorów chcących dołączyć do KOMITYWY:

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu spotkań, narad, seminariów czy konferencji. Jeśli zdecydujecie się swoją wolontarystyczną pracą wesprzeć idee NOOE, skontaktujcie się z naszym koordynatorem:
Jacek Gralczyk
tel. 530 726 868
e-mail: vigarat(at)gmail.com

Przygotujcie i przyślijcie na wskazany powyżej adres informacje, które posłużą do przygotowania waszej elektronicznej wizytówki:

  • swoje zdjęcie portretowe
  • krótką informację o sobie (ok 500-700 znaków)
  • wskażcie adresy w internecie gdzie można znaleźć więcej informacji na temat waszej aktywności zawodowej i społecznej
  • wskażcie internetowe adresy najważniejszych (1-4) instytucji/organizacji do których należycie lub w których pracujecie
  • opcjonalnie możecie przesłać swoje CV do pobrania przez zainteresowane osoby – najlepiej w formacie PDF.


SKŁAD KOMITYWY: